1 / 3
Muddyfox maski velosiped
150 €
23.09.2022 10:19

Прилеп / Прилеп

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

24 "

Proizveden vo Anglija, vo dobra sostojba. Opremata se gleda od slikite.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

aleksandar joveski
Потврден огласувач
071242290
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам