1 / 8
Tamce kiper
11 €
16.09.2022 09:58

Прилеп / Прилеп

Se prodava edno tro osovince so vozdusni kocnici i racna drugoto e obicno 85ka kiper poveke informaci na tell 075-308-003

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
075308003
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам