1 / 9
Suzuki Sx4 4x4
2.800 €
30.01.2023 09:26

Кочани / Кочани

Марка:

Suzuki

Модел:

SX4

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2024

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Suzuki Sx4 4x4 1.9 120ks. 6 brzini
Vo odlicna sostojba napraven generalen servis, smeneto ulje i site filtri, set rebrast, liniski i vodna pompa. Bez nikakvi dopolnitelni vlozuvanja. Na bg tablici, moze da se carini za eden den.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
076227076
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам