СЕ ПРОДАВА КУКА ЗА МЕРЦЕДЕС СПРИНТЕР КОМБИ
4.000 МКД
Цената е фиксна
17.05.2022 08:15

Прилеп / Прилеп

СЕ ПРОДАВА КУКА ЗА МЕРЦЕДЕС СПРИНТЕР КОМБИ

ЗА ДЕТАЛИ ЗВОНЕТЕ НА 070 611 165

ЦЕНА ФИКСНА 4000 ДЕН

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

ljupco
Потврден огласувач
078204998
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам