1 / 6
Iphone 8
8.000 €
30.07.2022 12:27

Штип / Штип

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

8

Боја:

Rosa

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

5 - 5,4" инчи

Se funkcionalno
Odlicno socuvan

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
078408696
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам