1 / 1
Компресор 80 литри
100 €
26.03.2022 09:27

Аеродром / Скопје

Продавам компресор 80 литри заедно со пиѓтол и црево 20 метри

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

Се продава од:

Ljupco Smokovski
Потврден огласувач
071399865
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам