1 / 3
Opel Corsa C 1.3 cdti
2.200 €
26.01.2023 15:13

Куманово / Куманово

Марка:

Opel

Модел:

Corsa

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Останато

Opel corsa 1.3 cdti 2004 God, moze zamena za Doblo

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Mikica
Потврден огласувач
074203223
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам