1 / 9
PEUGEOT 2.0 HDI AUTOMATIC
2.800 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.05.2023 07:34

Куманово / Куманово

Марка:

Peugeot

Модел:

307

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

FULL OPREMA 2007 GODINA
AUTOMATIC TRANSMITION
REGISTRIRNO DO 11 MESEC SO ZELEN KARTON
NAPRAVEN GOLEM SERVIS
NAJDOBAR 2.0 HDI MOTOR SO 136 KONJSKI SILI
KLIMATRONIK
-TEMPOMAT
-MAGLENKI
-PANORAMA
-FABRICKO RADIO CD
-BORD KOMPJUTER
-EL NA PROZORCI
-EL NA RETROVIZORI
INFORMACII NA 070/641-888

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
070641888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам