1 / 2
Razer Lachesis - Gaming Mouse
690 МКД
Цената е фиксна
15.10.2022 23:06

Аеродром / Скопје

Продавам Гејминг маус Razer Lachesis


-Користен е година дена, козметички e одличен без видливи гребнатини.

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

Спецификации:


https://www2.razer.com/eu-en/gaming-mice/razer-lachesis

-Прецизен Ласерски сензор " 5600dpi Razer Precision 3.5G Laser sensor",
работи на секоја површина

-1000hz pooling rate

-Дополнителни сетинзи за macro, DPI со зголемување, и RGB светло во Razer Synapse софтверот.

-гаранција на кликови: 50мил.

=-=-=-=--=-=-=-=-=-=

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Тастатури, Глувци, Кабли и адаптери

Се продава од:

Симон
Потврден огласувач
072226147
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам