1 / 4
Се продава Tafe 42Di со приклучна механизација
По Договор
26.03.2022 19:11

Прилеп / Прилеп

Тракторот е купен од Sinpeks Битола и користен е само 2 години има направено 460h гаражиран и редовно сервисиран во овластен сервисер без денар влог во него како нов! Заедно со тракторот се продаваат и приколка со кип,плугови,дрљачи и машина за садење тутун(5ка).

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

Online321
Потврден огласувач
075886958
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам