1 / 3
Продавам трактор IМТ 560
По Договор
26.03.2022 20:20

Прилеп / Прилеп

Продавам тактор IMT 560, во добра состојба заедно со приколка за 5 тона носило.
Цена по договор.
Тел контакт: 075 897 844

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

X
Потврден огласувач
075848572
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам