1 / 5
POJACALA VUFERI BASOVI pojacalo
130 €
11.10.2022 11:39

Скопје Центар / Скопје

🟢 VUFER GROUNDZERO 12'' 130 EVRA
🟢 POJACALO BRUTUS 1X1500 130 EVRA
🟢 POJACALO AUDIOSON 640W 100 EVRA
🟢 ORGINALNA KUTIJA SO DVA VUFERI 250 EVRA
info i inbox, prakam po kargo niz cela mk
proba i gledanje moze na lice mesto
klipovi od vuferite i pojacalata na slednite linkovi na youtube:
https://youtu.be/PMb13NNhykk
https://youtu.be/Ev-oBfzX3os
079 374 369

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава од:

nikos
Потврден огласувач
079374369
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам