1 / 1
Western digital red 6tb so garancija
8.500 МКД
11.08.2022 18:12

Аеродром / Скопје

3.5 inch hdd 6tb western digital red - garancija do 06.2023

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Хард дискови

Се продава од:

xXxXxXxXxX
Потврден огласувач
079357848
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам