1 / 1
Western digital red 3tb so garancija
4.000 €
11.08.2022 01:09

Аеродром / Скопје

4 x 3.5 inch hdd 3tb western digital red - 4000 parche - garancija do 05.2023

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Хард дискови

Се продава од:

xXxXxXxXxX
Потврден огласувач
079357848
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам