1 / 1
AMD ryzen 2600 3.4ghz 6 core so garancija
8.500 МКД
11.08.2022 18:10

Аеродром / Скопје

Amd ryzen 2600 3.4 up to 3.9ghz 6 core 12 threads - 9500 denari - garancija do 05.2024

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Процесори / Кулери

Се продава од:

xXxXxXxXxX
Потврден огласувач
079357848
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам