1 / 1
knauf profili
50 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.08.2022 12:25

Охрид / Охрид

кнауф профили на старо, веќе еднаш употребени, околу 25 метри, 50 денари за метар.
077 813 174

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава / Можна е замена од:

Александар
Потврден огласувач
077813174
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам