1 / 9
Opel Meriva
2.799 €
10.09.2022 07:50

Кривогаштани / Прилеп

Марка:

Opel

Модел:

Meriva

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Merivata e vo odlicna sostojba.
Za poveke info samo na ovoj broj.
078-291-594 Zarko
078-291-594 Zarko
078-291-594 Zarko
078-291-594 Zarko
078-291-594 Zarko

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

J
Потврден огласувач
075969384
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам