1 / 2
Парцела во с.Бањане
10.500 €
08.08.2022 13:00

Чучер Сандево / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

612 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава парцела во Општина Чучер Сандево
село Бањани К.О Бањане К.П 686/2 Површина на парцела 612 м2 .
Парцелата е во градежна зона
Намена А4 Домување - Викенд зона
Максимална висина на објект 10.20 м или П+2+Пк
Парцелата излегува на улица со ширина од 15 м
Куќите на улицата имаат довод на вода , струја и кабловска телевизија

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Ivo
Потврден огласувач
071 728 490
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам