1 / 12
Pezo 206+ 1.1 benzin
3.700 €
01.12.2022 20:02

Охрид / Охрид

Марка:

Peugeot

Модел:

206

Година:

2009

Гориво:

Бензин

Километри:

140000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

44 kw / 60 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Pezo 206+ sega uvezeno prava reg 14 02 2022
1.1 benzin
Reg do 14.02 2023
140 000 km
Klima
Kolata za godinite e premnogu zacuvana
Idealna za pocetnik i mn mala potrosuvacka 5l na 100km povece info na 072 759 597
Moze zamena so vasa doplata i moja doplata
Kia ceed honda acord ....

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

072759597
Потврден огласувач
072759597
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам