1 / 1
Regal Komoda Vitrina
200 €
Цената не е фиксна
Денес 11:27

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Mnogu malku koristen bez ostetuvanja so lice od medijapan vo odlicna sostojba.

Broj za Kontakt: 078 218 135

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Витрини и Комоди

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
078606469
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам