1 / 1
Akciona Kamera Denver
1.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.07.2022 20:44

Тетово / Тетово

Se prodava akciona kamera denver dobro socuvana, so nea sleduvaat i dodatoci kako na slikata kako i kukjishte za koristenje pod voda
076282388

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Останато

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
076282388
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам