1 / 1
Prodavam Kamion Mercedes i Bager
13.000 €
27.06.2022 02:34

Прилеп / Прилеп

Prodavam
Bager Atlas 1602 6400 evra! Ispravni tip top. Mozni se zameni za Viluskar ili Scania za delvoi! Goran 078/288-426

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
078288426
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам