1 / 3
Kutija za iPhone 13 pro max 128gb
600 МКД
Цената не е фиксна
14.04.2022 08:40

Штип / Штип

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

13 pro max

Боја:

Silver

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

6 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Se prodava kutija za iphone 13 pro max

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

polnac
Потврден огласувач
076938161
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам