1 / 3
LENOVO 3/32 2 0 oktacore 7" EKRAN
2.000 МКД
15.05.2022 12:31

Прилеп / Прилеп

Марка:

Lenco

Големина на екранот:

7" инчи

TABLETOT E VO MNOGU DOBRA SOSTOJBA CUVAN ZA SVOJA DUSA MNOGU BRZ
3gb Ram 32gb ROM 2.0 OKTACORE PROCESOR 2.0
KAMERA 8 PIKSELI.
CENATA E 2000 DENARI.

Категорија: Компјутери / Таблети

Се продава од:

Оглас
Потврден огласувач
079315958
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам