1 / 3
Traktor IMT 533
5.300 €
10.11.2022 21:39

Ѓорче Петров / Скопје

Se prodava traktor IMT 533 1978 g.registriran plus plugovi,brana i prikolka.
Sochuvan,vo mnogu dobra sostojba.
Kontakt tel.078326399 Sande.

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

Silvana
Потврден огласувач
38977771811
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам