1 / 8
JEEP WRANGLER SAHARA
39.990 €
12.08.2022 13:58

Прилеп / Прилеп

Марка:

Jeep

Модел:

Wrangler

Година:

2013

Гориво:

Бензин

Километри:

80000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

209 kw / 284 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️
JEEP WRANGLER
✅- Godina 2013
✅- 90 000 km
✅- Motor 3.6 Benzin 209kw
✅- Avtomatik menuvač
✅- Full oprema
✅- Klima tronik
✅- El. Stakla
✅- Cd radio
✅- Centralno zaklučuvanje
✅- 37ki gumi
✅- Fox suspenzija
✅- Električno Vitlo
✅- Vo besprekorna sostojba
✅- Mnogu dodatna oprema
✅- Cena 39990€
✅-https://www.facebook.com/PAP-TRAKS-195609014725800/
☎️ 070 339 200 ☎️

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

PAP-ТRAKS
Републиканска 10
Потврден огласувач
070339200
Испрати Е-маил до огласувачот

VW Transporter T6 2.0Tdi

0 €

Man 12.180 Kran Hiab

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам