1 / 3
Се продава или менува куќа во Бразда
45.000 €
Цената не е фиксна
Денес 08:31

Чучер Сандево / Скопје

Број на соби:

4,5

Квадратура:

270 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

700 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

село Бразда

куќата е троспратна со први вселив и двата горе карабина, плус подрумски простории...
Треба да се види и размисли...
Даниела-070/366850

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

Zoran
Потврден огласувач
070228809
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам