1 / 12
MAN 232 kiper kran
15.000 €
08.10.2022 14:05

Прилеп / Прилеп

Man 230 kojna registriran do 7 / 2022 vo top sostojba dobri gumi skoro novi akomulatori registracija mu e 12000 den.

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Spase
Потврден огласувач
075286828
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам