1 / 5
LAP TOP LENOVO VO ODLICNA SOSTOJBA
10.000 МКД
02.09.2022 23:34

Аеродром / Скопје

Производител:

Lenovo

Xaрд диск HDD:

250 GB

РАМ Меморија:

12 GB

Модел на процесор:

Intel Core i3

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Laptopot e vo dobra sostojba malku koristen. Ima i3 procesor 6ta generacija so intel hd graphics i 12 gb ram.

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
071444004
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам