1 / 4
Додатна кабина за спиење
450 €
12.04.2023 20:11

Прилеп / Прилеп

се продава додатна кабина за спиење.

димензии:
ширина: 2.20m
висина:1.90m
должина:1.30m

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Се продава од:

Roberto
Потврден огласувач
075677150
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам