1 / 4
Продавам два стаклени садови (бинлаци)
1.500 МКД
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.04.2022 23:30

Аеродром / Скопје

Испраќам по карго    

Продавам два стаклени садови (бинлаци) од 5 литри обвиткани во дрвена заштита.Цена 1500 денари за двата бинлаци.
Контакт Никола 07133779

Категорија: Дом и Градина / Садови и прибор / Садови и прибор - Стакло

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
071337759
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам