1 / 3
Komunikacii bluethoot
1 €
07.11.2022 07:07

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Komunikacii od italijanskiot brend Interphone https://www.interphone.com/en-it/
Modeli URBAN, SPORT, TOUR, ACTIVE, AVANT
Cena vo zavisnost od modelot
Novi, komplet so slusalki, mikrofoni, drzaci
📱 075/387-435

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Додатоци на мотори и мопеди

Се продава од:

E moto
Потврден огласувач
075387435
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам