1 / 12
Darki Apartment Ohrid
По Договор
20.03.2023 18:52

Охрид / Охрид

Се изнајмува комплетно опремен, стилски и комфорен апартман нa супер локација во строгиот центар на градот,наспроти LC Waikiki.
Дневна со кујна,спална соба и ВЦ.
Бесплатен паркинг простор пред апартманот.
Капацитет до 4 лица.

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Darki
Потврден огласувач
078383502
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам