1 / 1
PLAC SO GREDEZNA DOKUMENTACIJA KAJ STENKOVEC
60 €
Денес 14:02

Чучер Сандево / Скопје

Квадратура:

8902 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac vo gradezen reon so cista i uredna gradezna dokumentacija vo neposredna blizina na Stenkovec. Placot e so vkupna golemina od 8902 m2 i e deliv na 2 placa so golemina od 6274 m2 i 2470 m2. Placot ima 2 gradezni markici so osnova za gradba od 2025 m2 i 625 m2.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

Недвижности Плус
Потврден огласувач
071355666
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам