1 / 8
Se izdava dukan
1 €
11.06.2022 13:00

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

60 m²

Греење:

Друго

Se izdava dukan na frekfentna
ul. 11 ti oktomvri br 54- Prilep
(Sproti tabana zgradana, do peralnata gjogdere)
Kon. 076 795-741

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

Goran
11 ti oktomvri br 54
Потврден огласувач
076795741
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам