1 / 5
Prodavam Compaq TC 1000
1.500 МКД
03.04.2022 08:52

Прилеп / Прилеп

Марка:

HP

Големина на екранот:

10" инчи

Prodavam Compaq TC 1000, 10,4". Nema penkalo raboti so tastaturata koja e integrirana so nego i Touchpad kako Laptop. Ima 2 USB porta, LAN i VGA port, 80 GB hard disk. Baterija ispravna.Komplet so adapter- polnac.

Категорија: Компјутери / Таблети

Се продава од:

Славчо
Потврден огласувач
078227355
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам