1 / 2
Trosed so ge i fotelja
6.000 МКД
30.10.2022 11:00

Битола / Битола

Trosed povrsav so ge i fotelja vo odlicna sostojba
Trosedot se pusta i kako spalna i vo nego ima mesto za cuvanje raboti

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

petar
Потврден огласувач
078430487
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам