1 / 1
Ford Fiesta
2 €
31.08.2022 12:06

Кочани / Кочани

Марка:

Ford

Модел:

Fiesta

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

50 kw / 68 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

SE prodavat 2 fiesti Vo odlicna sostojba za poveke info na broj drugata e crna

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
078217105
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам