1 / 11
Iveco 2.5 Turbo kamion kombe
1 €
18.09.2022 10:05

Долнени / Прилеп

Se prodava iveco 2.5 Turbo proizvedeno 1999 god mn dobro socuvano registrirano cela godina se vozi so B kategorija dupli gumi na zadna oska sanduk perfekten so zadni vrati i stranicni se otvaraat hitno kontakat tell :
071739699
071739699
071739699

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Adem
Потврден огласувач
070747618
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам