1 / 7
KACIGA NOVA LS VERSO
5.500 МКД
Цената е фиксна
18.11.2022 11:52

Кочани / Кочани

Состојба на предмет
Нов

SE PRODAVA KACIGA LS2 OF570 Verso

KACIGATA E CISTO NOVA, NE E NITU EDNAS KORISTENA...
SE PRODAVA POZADI ZGRESENA VELICINA...

KUPENA E 8000 DEN...
SE PRODAVA 6000 DEN...

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Облека/Заштита / Кациги

Се продава од:

УНИКАР ПОЛОВНИ АВТОМОБИЛИ
Потврден огласувач
078390355
Испрати Е-маил до огласувачот

CITROEN C3 1.6 HDI EXCLUSIVE FACELIFT 2008_UNIKAT

3800 МКД

DAIHATSU SIRION 4x4_1.3i_07

4800 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам