1 / 12
Velosipedi
1 €
18.03.2023 06:49

Кавадарци / Кавадарци

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Женски

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

20 "

Vtora upotreba ,servisirani ,garancija I extra ceni.bajk servis kavadarci.ceni i dimenzii na viber\tel 071350568 i 075 814 155

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
071350568
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам