1 / 2
Playstation 5 igri
4.500 МКД
Цената е фиксна
19.05.2022 09:27

Охрид / Охрид

Spider-man Miles Morales - 1500 den;
Sackboy:A big adventure nova voopsto ne igrana 1500 den;
Ratchet&Clank-Rift Apart nova voopsto ne igrana 1500 den.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Играчки конзоли / Sony PS Playstation / Sony PS5

Се продава од:

Gjorgji
Потврден огласувач
076479537
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам