1 / 5
PRODAVAM BANDASI SO GUMI 5x112 17ki
1 €
07.06.2022 17:30

Прилеп / Прилеп

Тип на бандаж и Гума:

Алу. бандажи со гуми за сите сезони

Дијаметар на бандаж:

17

Ширина на бандаж:

7J

Број на дупки во бандаж:

Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

112

Ширина на гума:

225

Висина на гума:

45

Дијаметар на гума:

17

Prodavam bandasi so gumi 5x112 17ki za mercedes W204 WV AUDI odlicni bez ostetuvanja kontakt
076 -763 -964
076 -763 -964
076-763 - 964 BOBAN

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

TOSKO
Потврден огласувач
076676528
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам