1 / 4
Се продава две кујќи на 11 ти Октомври бр 155
5 €
Денес 15:04

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

6

Квадратура:

210 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

25 m²

Тип на домот:

Половина куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2013

Година на реновирање:

2013

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

11 ti Oktomvri 155

Се продава две кујќи на 11 ти Октомври бр 155 едната е 170 m2+ 40 квадрати дујќан и визба 25 m2 а другата е 75 м2. Двете се нова градба во исти двор.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

darko
Потврден огласувач
070274333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам