1 / 12
BERGAMONT VITESS BELT 28ka
620 €
11.01.2023 11:20

Прилеп / Прилеп

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

24 "

2021
Golemina na ramka 52 cm
🚐ISPORAKA SO KARGO🚐
☎️078-411-850

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

G
Потврден огласувач
076711111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам