1 / 6
СЕ ПРОДАВА ПОВОЛНО КОМПЛЕТ ГАРНИТУРА ЗА СЕДЕЊЕ
По Договор
25.01.2023 08:42

Чаир / Скопје

Се продаваат два четвороседи и две фотељи за седење од Simpo-Vranje. Четвороседите се со механизам за спуштање и истите се претвораат во кревет за спиење. Исто така под четвороседите има простор за складирање.

Цена по договор.

Контакт број 071/343-412 Мира

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

Marina
Потврден огласувач
071 223 041
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам