1 / 12
Bager Volvo EC250ENL
По Договор
05.04.2022 22:38

Прилеп / Прилеп

Bagero e vo predobra sostojba kako nov 2015god,so 9000 rabotni sati predobar.Cenata e po dogovor,za povejke info samo na tel !!!

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Се продава од:

Xxxw
Потврден огласувач
078300239
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам