1 / 1
САДОПЕР
1.600 МКД
06.04.2022 11:06

Бутел / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Нови садопери комплет од затворен дуќан
40x80-1600,00 ден
60x80-4500,00 ден
Може плаќање и на фактура
Вртете само на овој број 070 233 223 Дејан

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Кујнски мебел

Се продава од:

petar
Потврден огласувач
070270176
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам