1 / 1
PRODAVAM MERCEDES VITO
2.100 €
22.06.2022 13:02

Прилеп / Прилеп

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

Vito

Година:

1999

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Жолта

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

PRODAVAM MERCEDES VITO 2.2 CDI VO VOZNA SOSTOJBA NE E REGISTRIRANO SO OPCIJA I DRUGO ISTO BEZ DOKUMENTI VO DELOVI CENA 2100 EVRA

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

aleksandar
Потврден огласувач
070208321
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам