1 / 1
SADOPERI INOX
1.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.09.2022 09:25

Ѓорче Петров / Скопје

kvalitetni rostfrajb slovenecki proizvod

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Кујнски мебел

Се продава / Можна е замена од:

Bran
Потврден огласувач
070882080
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам